۱۳۹۵ يکشنبه ۴ مهر
دبيرخانه طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حافظان قرآن كريم
سامانه جامع طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حافظان قرآن كريم
ورود به سيستم جهت صدور کارت
كد كاربري :
كلمه عبور :
دسترسیها
آیین نامه ها
نمونه سوالات
مزایای طرح
:: اخبار و اطلاعیه ها
ارتباط با ما

تلفن تماس: 66956068-021 آدرس پستي دبيرخانه: تهران، خيابان حافظ، پايين‌تر از خيابان ايت الله طالقاني، خيابان رشت، پلاك 39 ، سازمان دارالقرآن الكريم
بسمه تعالی
اطلاعیه
با استعانت از خداوند متعال زمان و مکان آزمون مرحله دوم یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان در قالب فایلهای pdf به شرح ذیل اعلام می گردد :نکات حائز اهمیت :

1- حافظان گرامی از مراجعه به حوزه های آزمون غیر از محل معرفی شده در این اطلاعیه جدا خودداری نمایند.

2- جهت اطلاع از ضوابط آزمون های شفاهی به لینک آیین نامه ها در سمت راست همین صفحه مراجه نمایید.

3- آزمون حسن حفظ به صورت استانی و بررسی تلاوت حافظان محترم در بخش های تجوید، صوت و لحن، وقف و ابتدا به صورت متمرکز و پس از استماع فایل صوتی تلاوتها انجام خواهد شد.

4- نتایج آزمون مرحله دوم ان شاءالله در هفته اول آبان ماه سال جاری  از طریق همین درگاه الکترونیکی اعلام خواهد شد.اطلاعیه :
کاربر گرامی،

به اطلاع می رساند ثبت نام یازدهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به پایان رسیده است لذا توجه به نکات ذیل برای افرادی که ثبت نام نموده اند ضروری خواهد بود.

1- حفاظ محترمی که قصد ویرایش یا تغییر اطلاعات ثبت نامی خود را دارند ، از تاریخ 15 لغایت 20 فروردین ماه 1395 می توانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور که پس از انجام ثبت نام دریافت کرده اند، نسبت به ویرایش یا تغییر اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

2- آزمون مرحله اول(کتبی) یازدهمین دوره طرح اعطای مدرک به حفاظ روز جمعه مورخ 1395/2/24 برگزار خواهد شد.

3- شرکت در آزمون مرحله اول صرفا با در دست داشتن کارت ورود به جلسه و مدرک شناسایی معتبر امکان پذیر است.

4- حفاظ گرامی با در دست داشتن کد کاربری و کلمه عبور می توانند جهت آگاهی از آدرس حوزه محل آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ 1395/2/21 لغایت 1395/2/23 از طریق سامانه طرح اعطای مدرک به حفاظ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (تلاوت) اقدام نمایند.

5- آن گروه از حفاظ محترم که در آزمون کتبی سال 1394 (دهمین دوره) قبول شده اند به شرط عدم  درخواست ارتقاء درجه،از شرکت در آزمون کتبی سال 1395 (یازدهمین دوره) معاف هستند.
نظرات کاربران
نام :
ايميل :
نظر :